Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Εκλεκτή τοποθεσία του διαμερίσματος Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen Νέα Υόρκη επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στον Βοτανικό Κήπο Κουινς που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Το διαμέρισμα απέχει κατά προσέγγιση 30 λεπτά με αυτοκίνητο από σταθμό τρένου Κεντρικός Grand και μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Horace Harding Expressway & 172nd Street.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με συσκευές για την προετοιμασία των δικών σας πιάτων.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 7 χλμ. από το Μουσείο Queens County Farm, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Πολύ κοντά στο διαμέρισμα Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen μπορείτε να δείτε πάρκα. Πάρκο Flushing Meadows-Corona Park βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Αυτό το κατάλυμα παρέχει πρόσβαση στο αεροδρόμιο Νέα Υόρκη Λα Γκουάρντια που βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με το αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen Νέα Υόρκη
Hoover
Τιμή μόνο για κινητά

Hoover

2.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 112 USD 101
ανά νύχτα
Comfy Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Comfy Apartment

3.8 χλμ. από το κατάλυμα
USD 76 USD 68
ανά νύχτα
Cozy Private Room In Downtown Flushing
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Private Room In Downtown Flushing

4.1 χλμ. από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen περιλαμβάνουν Πάρκο Flushing Meadows-Corona Park, Βοτανικός Κήπος Κουινς καθώς και Συναγωγή Free Synagogue of Flushing.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen περιλαμβάνουν Dunkin' και Arby's και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το διαμέρισμα Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen;
      Όχι, στο το διαμέρισμα Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Queens Nyc Private One Bedroom Bathroom Kitchen Νέα Υόρκη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο